English  Russsian  Czech 


C.D.K.K. REAL s.r.o.

navrhuje, vyrábí a dodává systémy velení a řízení vzdušných sil, systémy řízení letového provozu, systémy zpracování radarových a letových dat, systémy pro archivaci datových a zvukových záznamů a systémy technického dohledu.
C.D.K.K. REAL s.r.o.
V Holešovičkách 593/1a
182 00  PRAHA 8
CZECH REPUBLIC
IČ: 03612805 DIČ: CZ03612805

Vítáme Vás na stránkách C.D.K.K. REAL


Naše firma nabízí komplexní řešení v oblastech vývoje počítačových systémů velení a řízení vzdušných sil, systému řízení letového provozu, systémů pro vytváření datových a zvukových záznamů a systémy technického dohledu. Začínáme od prvotního návrhu řešení přes typování vhodných HW a SW prvků, systémovou integraci, úpravy či vývoj SW produktů včetně testování a konfigurace operačního systému nebo HW komponent, testování, dodávku, instalaci, školení, záruční a pozáruční servis, případně další požadované služby. Hlavní důraz je kladen na kvalitu, bezpečnost a flexibilitu řešení s využitím osvědčených technologií.

TISKOVÁ ZPRÁVA - Pardubická ERA koupila vývojovou firmu C.D.K.K. REAL

Společnost ERA rozšířila své produktové portfolio doposud zaměřené na radiolokační senzory o systémy velení a řízení vzdušných sil, takzvané C2 (command and control) systémy, a systémy ATM pro řízení vojenského a civilního letového provozu. Minulý týden podepsala dohodu o akvizici společnosti C.D.K.K. REAL s.r.o., která tyto systémy vyvíjí a dodává.

... více zde


Naše systémy

Úvod | Produkty | Pojetí | Reference | Kontakt

Copyright © 2015

09/15